Zakres usług:


  • W naszym gabinecie oferujemy państwu pełen zakres usług stomatologicznych z dziedziny stomatologii zachowawczej, chirurgii i protetyki. Do wykonywania wypełnień w zębach stałych i mlecznych stosujemy materiały światłoutwardzalne renomowanej niemieckiej firmy Voco.
  • Skuteczność leczenia kanałowego weryfikujemy zawsze przy pomocy zdjęcia rtg. Podejmujemy się również ponownego leczenia kanałowego zębów.
  • Ponieważ sami jesteśmy rodzicami w przyjaznej i miłej atmosferze pomagamy małym pacjentom we wszystkich ich stomatologicznych problemach. Wykonujemy zabiegi zlecane przez lekarzy ortodontów, tzn. ekstrakcje zębów mlecznych, zawiązków zębów stałych, zębów dodatkowych, podcięcia wędzidełek itp.
  • Szybko i bezboleśnie wykonujemy zabiegi ekstrakcji-usunięcia zębów i korzeni, zębów częściowo i całkowicie zatrzymanych, przede wszystkim ósemek wraz z chirurgicznym zaopatrzeniem. Zaopatrujemy połączenia i przetoki ustno-zatokowe.
  • We współpracy z renomowanymi pracowniami wykonujemy wszystkie rodzaje prac protetycznych począwszy od ruchomych protez akrylowych, nylonowych i szkieletowych, poprzez uzupełnienia stałe: wkłady, korony i mosty porcelanowe aż po prace kombinowane z wykorzystaniem zamków, zasów, zaczepów kulowych i magnetycznych. Stosujemy szklane podparcia ZX 27. Przyjmujemy do naprawy uszkodzone uzupełnienia protetyczne.